MENU

Ernst Leopold v březnu zamíří do Lipska

2. února 2017

Jedny z nejstarších veletrhů na světě řadí historici právě do Lipska, města ležícího na soutoku tří řek cca 150 kilometrů od hranic České republiky. Od 7. do 10. března 2017 zamíří do Lipska stovky tisíc návštěvníků a více než 1 400 vystavovatelů, aby se společně potkali na mezinárodním veletrhu subdodávek, dílů, komponentů, modulů a technologií Zuliefermesse, kterému se všeobecně říká zkráceně „Veletrh Z“.

Jde o jeden z největších subdodavatelských veletrhů v Evropě, letošní ročník bude již 14. v pořadí. Představí se zde výrobci obráběcích strojů, přesných nástrojů pro kovozpracování, automatizační výrobní techniky a dodavatelé průmyslových subdodávek a služeb pro průmysl.

Samostatnou expozici připravuje pro Veletrh Z i blanenská slévárna Ernst Leopold. Máme v úmyslu představit celou šíři našich výrobních možností a navázat nová obchodní partnerství. Pokud si s námi chcete v Lipsku sjednat schůzku, prosím kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu obchod@ernstleopold.cz, nebo na telefonním čísle +420 516 427 487.

Těšíme se na viděnou v hale 4, stánek E55!

starší