MENU

EXPOZICE A SETKÁNÍ NA MEZINÁRODNÍM SLÉVÁRENSKÉM VELETRHU

18. října 2018

První říjnový týden patřil v naší blanenské slévárně Ernst Leopold s.r.o. mezinárodnímu slévárenskému veletrhu FOND-EX, třetímu největšímu specializovanému slévárenskému veletrhu na světě. Děkujeme našim obchodním partnerům za příjemná setkání a těšíme se na další spolupráci.

Slévárenský veletrh se konal na brněnském výstavišti spolu s jubilejním 60. mezinárodním strojírenským veletrhem, nejvýznamnějším průmyslovým veletrhem střední Evropy. Slévárenství patří k tradičnímu průmyslovému odvětví České republiky a my jsme se opět přesvědčili, že naše účast v roli vystavovatele na významné slévárenské akci je důležitá pro udržování dobrého jména mistrů blanenské litiny.

Naše veletržní expozice Ernst Leopold nám vytvořila výborný prostor pro prezentaci odpovídající práce, kterou naši kolegové ve výrobě odvádějí. Stávající obchodní partneři i potenciální noví zákazníci, s nimiž jsme na veletrhu absolvovali řadu jednání, uvítali možnost osobního setkání a prohloubení obchodních vztahů v méně formálním prostředí. Zaznamenali jsme také zájem mnoha zahraničních firem, které nás navštěvovaly s konkrétními projekty a příležitostmi pro budoucí spolupráci.

starší