MENU

Hvězdou veletrhu v Lipsku byl razník ve firemních barvách Ernst Leopold

21. března 2017

Blanenská slévárna Ernst Leopold se úspěšně prezentovala na mezinárodním veletrhu subdodávek, dílů, komponentů, modulů a technologií Zuliefermesse. Veletrh, který se konal druhý březnový týden v německém Lipsku, je jednou z největších akcí svého druhu v Evropě. Hlavním cílem účasti na veletrhu bylo představit výrobní možnosti naší továrny a navázat nová obchodní partnerství.

S firemní prezentací na Zuliefermesse jsme z mnoha důvodů spokojeni. Už jen prostý počet návštěvníků, který výstavu navštívil, byl výrazně vyšší, než jsme očekávali. Potěšil nás zájem návštěvníků o naše výrobní možnosti, který nebyl pouze zdvořilostní: otevřeli jsme řadu nových obchodních příležitostí a dokonce jsme domů do Blanska přivezli i konkrétní poptávky. Byl to opravdu dobrý veletrh,“ říká Zdeněk Tužička, jednatel slévárny Ernst Leopold, který v Lipsku osobně vedl několik obchodních jednání.

Veletrh Z je mezinárodní akcí, kromě domácích německých firem se tak obchodní rozhovory vedly třeba i s potenciálními zákazníky z Polska a veletrh samozřejmě posloužil i jako místo setkání se současnými zákazníky ze zemí z celého světa.

Pozornost návštěvníků přímo na stánku přitahoval realistický razník ve firemních barvách slévárny Ernst Leopold. Přestože šlo jen o (velmi realistickou) polysterynevou kopii – skutečný mnohatunový razník by se na stěnu stánku umísťoval poměrně obtížně-, stal se žluto zelený razník jedním z nejfotografovanějších objektů v celé výstavní hale: Lipsko je mj. sídlem výrobních závodů automobilek Porshe a BMW a podniku Leipziger Verkehrsbetriebe, který vyrábí vlakové soustavy. A lidé z těchto firem a oborů velmi dobře vědí, že kvalitní a spolehlivý výrobce razníků je pro jejich práci důležitým partnerem. Věříme, že i díky tomu se blanenská slévárna Ernst Leopold bude do Lipska vracet častěji a to nejen kvůli veletržní účasti.

starší