MENU

Oprava elektrických obloukových pecí

16. září 2016

Slévárna Ernst Leopold ukončila plánovanou odstávku a generální opravu obloukových pecí. Na investici ve výši cca 720 000 Kč je zajímavé především to, že ji firma realizovala vlastními zaměstnanci. Obloukové pece, sloužících pro výrobu ocelových a litinových výrobků, dokáží vytvořit teploty až 1 800°C.

V současné době jsou obloukové pece plně vytíženy (převážně) výrobou …komponent pro ropný průmysl a vodní díl ….číslo 8.Slévárna Ernst Leopold ukončila plánovanou odstávku a generální opravu obloukových pecí. Na investici ve výši cca 720 000 Kč je zajímavé především to, že ji firma realizovala vlastními zaměstnanci. Obloukové pece, sloužících pro výrobu ocelových a litinových výrobků, dokáží vytvořit teploty až 1 800°C. V současné době jsou obloukové pece plně vytíženy (převážně) výrobou …komponent pro ropný průmysl a vodní díl ….číslo 8.

Slévárna Ernst Leopold ukončila plánovanou odstávku a generální opravu obloukových pecí. Na investici ve výši cca 720 000 Kč je zajímavé především to, že ji firma realizovala vlastními zaměstnanci. Obloukové pece, sloužících pro výrobu ocelových a litinových výrobků, dokáží vytvořit teploty až 1 800°C. V současné době jsou obloukové pece plně vytíženy (převážně) výrobou …komponent pro ropný průmysl a vodní díl ….číslo 8.

starší