MENU

Premiérový turnaj v malé kopané

26. června 2017

V pátek 16. června 2017 proběhl historicky první ročník firemního turnaje v malé kopané. Vedení blanenské slévárny Ernst Leopold a firemní odborový svaz společně pozvali a přivítali na hřišti v Lažánkách hráče, kteří reprezentovali ocelárnu, slévárnu šedé litiny a modelárnu. Čtvrtým týmem byly „bílé límečky“, tedy zaměstnanci z kancelářské části společnosti.

Počasí si sice vybralo slabší chvilku, ale na nasazení hráčů ani povzbuzování kolegů a na náladě vůbec to nebylo ani trochu znát.

Z vítězství se zaslouženě radoval výběr modelárny, stříbro vybojovali borci ze slévárny oceli, bronz bral tým THP a nevděčná brambora zůstala chlapům ze slévárny šedé litiny. Odměnu si však svými výkony vysloužily všechny týmy, nikdo neodcházel domů s prázdnou. Vítězové si pochutnali na kvalitním hovězím z ekologické farmy MITROVSKY z Vysočiny, ostatní výhry dodal pivovar Černá Hora. Součástí ocenění byly i skleněné poháry za umístění. Historii turnaje bude mapovat skleněný putovní pohár.

Závěrem se sluší poděkovat všem, kteří se jakýmkoli způsobem do turnaje zapojili: hráčům, pořadatelům, fanouškům i podporovatelům. Za rok na druhém ročníku firemního turnaje blanenské slévárny Ernst Leopold v malé kopané na viděnou!

starší