MENU

Slévárna Ernst Leopold se představí ve Švédsku

13. října 2016

Po obchodně úspěšné prezentaci na domácím Mezinárodním slévárenském veletrhu FOND-EX, se blanenská slévárna Ernst Leopold představí od 8. do 11. listopadu ve Švédsku na veletrhu Elmia Subcontractor, který se koná v univerzitním městě Jönköping u jezera Vättern.

Možnosti spolupráce budeme zájemcům představovat v expozici České republiky, zaštítěné Ministerstvem průmyslu a obchodu a agenturami CzechTrade a CzechInvest, a to společně s dalšími tuzemskými výrobci.

Kromě tradičního českého a slovenského trhu je nejčastějším odbytištěm naší slévárenské produkce především západoevropský trh,“ říká k účasti na veletrhu Zdeněk Tužička, jednatel slévárny Ernst Leopold.

Elmia Subcontractor je největším skandinávským veletrhem pro subdodavatele ve zpracovatelském průmyslu, které se každoročně účastní cca  1 200 vystavovatelů z 30 zemí a navštíví ji kolem 15 000 návštěvníků. Na tak velké akci proto logicky nemůžeme chybět. Naše další obchodní aktivity směřují na trhy Severní Ameriky, na Blízký a Střední východ.

starší