MENU

Slévárna Ernst Leopold na veletrhu FOND-EX bodovala

11. října 2016

Po šesti letech se blanenská slévárna Ernst Leopold zúčastnila Mezinárodního slévárenského veletrhu FOND-EX, který na brněnském Výstavišti tradičně proběhl současně s Mezinárodním strojírenským veletrhem.

Vysoká návštěvnost našeho stánku, zájem o aktuální situaci společnosti a řada jednání o budoucí spolupráci jsou dokladem toho, že změny, kterými slévárna prošla v letošním roce, byly správným krokem, nezbytným pro nastartování nového rozvoje a růstu.

Zdeněk Tužička, jednatel Ernst Leopold k tomu říká: „Výsledkem nového nastavení interních i výrobních procesů je návrat k ziskovosti firmy a předpokládaný obrat za rok 2016 ve výši cca 15 000 000 EUR s významným růstovým potenciálem v příštích letech, což potvrdila i naše účast na veletrhu v Brně, kde jsme dojednali či předjednali hned několik zcela nových kontraktů.

„Chtěl bych osobně poděkovat všem, kteří nás na FOND-EXu navštívili, byla to velmi užitečná a inspirující setkání. Našim zákazníkům chceme nabízet stále lepší služby, větší množství a kvalitu, proto pro rok 2017 plánujeme řadu investic do modernizace výrobních kapacit, energetiky, bezpečnosti, ekologie a další inovací. Naplánovaný objem investic by během nadcházejících 5 let měl dosáhnout přinejmenším 450 milionů korun.„, dodal Zdeněk Tužička.

starší