MENU

Slévárna Ernst Leopold zvyšuje export

14. listopadu 2017

Výroba bez výpadků, dlouhodobá naplněnost výroby odlitků z šedé litiny, rámcová spolupráce se Škodou Auto a celým koncernem Volkswagen Group a zvyšující se podíl zahraničního obchodu napříč celým výrobním portfoliem; to jsou hlavní charakteristiky dosavadního průběhu roku 2017 v blanenské slévárně Ernst Leopold.

„Poslední týdny roku využijeme k tomu, abychom dotáhli do konce zakázky, které budou znamenat splnění plánu stanoveného pro letošní rok,“ řekl Zdeněk Tužička, jednatel slévárny. „Zároveň už intenzivně pracujeme na zakázkách pro rok 2018. Dosavadní jednání dávají reálnou šanci, že bychom mohli opět navýšit objem exportu a ještě posílit naši pozici v oblasti výroby razníků pro automobilový průmysl a ocelových odlitků pro nejrůznější průmyslové segmenty. V běhu už je také příprava investic plánovaných na rok 2018.“

Dlouhodobým cílem blanenské slévárny Ernst Leopold je zvyšování kvality vztahů se zákazníky, což zahrnuje v první řadě dodávky objednaných výrobků ve sjednané ceně, termínu a kvalitě, ale také aktivní komunikaci a zákaznicky orientovaný přístup vedoucích zaměstnanců slévárny. Také tato oblast bude v příštím roce patřit k těm, ve kterých se chceme průběžně zlepšovat.

 

Blanenská slévárna Ernst Leopold (ilustrační obrázky)

starší